KONST / Ramar / Ram 6558753
nr 655 8753
Ram
nyrokoko, förgylld, med glas40x50
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 september 2010
kl 17:54:48
5/9 14:34:44
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.
Tilgman Keramik